Středoevropské informační středisko firmy Medistyl, spol. s r.o. si Vás dovoluje pozvat na odborný seminář z cyklu AKTUÁLNÍ LEGISLATIVA K NEBEZPEČNÝM SMÉSÍM VI/2014

Klasifikace směsí dle CLP, tvorba bezpečnostních listů a změny v nařízení CLP

 

Program:
Ing. Jan Martynek:

  • Klasifikace směsí dle CLP a praktické příklady
  • Nejčastější chyby v bezpečnostních listech
  • Změny nařízení CLP, zejména klasifikace nebezpečnosti pro ŽP
  • Diskuze a dotazy
  • Součástí programu bude i možnost vyzkoušení databáze MEDIS-ALARM


Seminář je určen pro pracovníky zabývající se tvorbou a správou bezpečnostních listů, zaměříme se na praktickou stránku aplikace legislativy do běžného života výrobců/dovozců, následných uživatelů či distributorů chemických látek/směsí. Návštěvníci budou mít možnost řešit své konkrétní potíže z oblasti klasifikace nebezpečných látek a tvorby bezpečnostních listů. Zabývat se budeme tentokrát i změnami v nařízení CLP, zejména pak v klasifikaci nebezpečnosti pro životní prostředí.

Své konkrétní dotazy na dané téma můžete zaslat i předem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Na semináři je zodpovíme.

 

Odborný garant semináře: Ing. Petra Sýkorová


Místo konání: (ZMĚNA OPROTI MINULÉMU SEMINÁŘI):
KC Novodvorská, přednáškový sál
Novodvorská 1013/151
140 00 Praha 4 – Lhotka
www.kcn.cz

Datum: 11.6.2014 (středa), 9:30 – 14:00 hod.
Cena: 1.900 Kč + 21% DPH
50% sleva pro aktivní uživatele databáze MEDIS-ALARM a/nebo ADRem!
Prosíme Vás o zaslání přihlášky nejpozději do 30.5.2014 (e-mailem nebo vyplněním webového formuláře, každou přihlášku potvrdíme)

 

V případě, že nefunguje přihlášení zde na stránkách, prosíme o zaslání přihlášky na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.